6 listopada 2020 Udostępnij

Wyeliminuj zatory w nosie i zapalenie zatok przynosowych szybko dzięki temu silnemu sokowi z marchewki.

Wyeliminuj zatory w nosie, zapalenie zatok przynosowych dzięki temu silnemu sokowi.

Zatłoczenia nosa wywołane przez zapalenie zatok mogą być łatwo złagodzone przez picie ukierunkowanych świeżych soków i dokonanie pewnych zmian w diecie.

Zmniejszyć: Produkty z mięsa zwierzęcego. Unikać: Mleko, cukier i produkty mączne, przetworzona/rafinowana żywność i tytoń.

Kiedy moja córka była mała, budziła się rano, płacząc z powodu dusznego nosa i nie mogąc oddychać. Kiedy dowiedziałam się o tym, co było przyczyną problemu, zaczęłam odstawiać od niej produkty mleczne. Codziennie robiłam dla niej moją specjalną miksturę, a ona szybko odzyskiwała siły po problemach z zatokami. Po usunięciu obraźliwych pokarmów z diety, ta mikstura z sokiem zaczyna działać naprawdę szybko i pomaga drastycznie zmniejszyć przekrwienie nosa.

W przypadku bardzo poważnego zapalenia zatok przynosowych, uzupełnienie kapsułek z olejkiem czosnkowym i probiotykami jest bardzo pomocne w poprawieniu kondycji. Picie szklanki wody ze szczyptą celtyckiej soli morskiej przed snem może również pomóc w zmniejszeniu duszności nosa rano.

Przepis (robi jedną porcję):

Również bardzo dobry dla poprawy wzroku.

  • 2 marchewki
  • 2 pomarańcze
  • 1 zielone jabłko
  • Mały kawałek imbiru (opcjonalnie)

Nie może działać, jeśli nie zmniejszy się lub nie wyeliminuje obraźliwej żywności. Pij regularnie, dopóki nie zauważysz poprawy.

Idź tutaj po inne naturalne leki zabijające infekcje zatok przynosowe

Kacper Kowalik

Tester wyciskarek do owoców nowej generacji. Warszawa.