11 stycznia 2016 Udostępnij

Dlaczego warto stawiać na wyciskarki Hurom?

Można oczywiście powiedzieć, że stawiać na nie należy dlatego, że są najlepsze na rynku, ale taka odpowiedź raczej nie usatysfakcjonuje większości osób zastanawiających się nad wolnoobrotową wyciskarką do soków. Hurom ma do zaoferowania przede wszystkim sok bardzo klarowny, dzięki czemu jego pozytywny wpływ na organizm będzie wyjątkowo silny. Nie można tego bagatelizować, ponieważ substancje znajdujące się w zimnych sokach owocowych mają cały szereg ważnych funkcji i jest nawet wśród nich zwalczanie nowotworów, a właściwie pomoc przy różnych terapiach nowotworowych. W praktyce ważniejsze jest to, co soki z wyciskarek Hurom mogą nam dać na co dzień. Mówimy tutaj zazwyczaj po prostu o dobrym samopoczuciu.

Tylko i aż dobrym samopoczuciu wynikającym z poprawienia równowagi mineralnej oraz enzymatycznej w organizmie, a także uzupełnienia wszystkich możliwych braków substancji regulujących, takich jak głównie witaminy. Nie jest to bynajmniej tylko opinia producenta wyciskarki. Ministerstwo Zdrowia nieprzerwanie zaleca regularne picie soków owocowych i warzywnych wskazując je jako środek profilaktyczny wielu schorzeń, w tym zwłaszcza chorób idiopatycznych określanych mianem schorzeń cywilizacyjnych. Soki są w stanie wycisnąć dla nas także inne wyciskarki, ale w tym przypadku mamy gwarancję, że kupujemy dobre urządzenie, ponieważ Hurom działa prężnie na rynku już od blisko pół wieku i przez większość tego czasu utrzymuje pozycję światowego lidera w swojej branży.

Jak duża jest skala działania firmy niech świadczy fakt, że w ciągu ostatnich 5 lat sprzedano ponad 6 milionów urządzeń. Kluczem do sukcesu wyciskarek tej firmy jest możliwość uzyskania z nich soku nierozwarstwionego, czyli posiadającego zdecydowanie najlepsze właściwości odżywcze. Trzeba tylko uważać, by nie kupić jakiejś chińskiej podróbki. Są one często na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od oryginału, ale zastosowane technologie w wyciskarkach Hurom są opatentowane i jak dotąd nikomu nie udało się uzyskać soku równie dobrej jakości. Wielu użytkowników podkreśla wyjątkowe walory użytkowe zakupionego przez nich sprzętu. Dzięki wyciskarkom Hurom można przez co najmniej 10 lat (tyle trwa okres gwarancyjny). W tym czasie można ich spokojnie używać do robienia soków, ale też do przygotowywania mleka z orzechów i z migdałów, lodów, sorbetów oraz smoothie. Warto podkreślać także energooszczędność tych urządzeń, gdyż są w stanie zużywać nawet 80% mniej energii niż niektóre z ich odpowiedników dostępnych na rynku.

Kacper Kowalik

Tester wyciskarek do owoców nowej generacji. Warszawa.