15 stycznia 2016 Udostępnij

KUVINGS B6000 – wyciskarka do soku z warzyw i owoców.

Ten model wyciskarki posiada 7,5 centymetrowy otwór wsadowy, co znacznie ułatwia podanie i wyciśnięcie soku z całego owocu czy warzywa, bez wcześniejszego krojenia na mniejsze części. Przy takiej wielkości otworu z powodzeniem możemy wyciskać sok z całego jabłka, pomarańczy, cytryny, pomidora i wielu innych surowców. Takie rozwiązanie jest wielka zaletą ponieważ w ten sposób unikamy procesu utleniania owocu czy warzywa, jaki ma miejsce gdy je kroimy. Daje nam to pewność, że nasz organizm otrzyma naprawdę potężną porcję witamin i składników odżywczych, co przekłada się na sprawne funkcjonowanie ciała i dobre samopoczucie.

Dodatkowo zastosowanie technologi JMCS, to niezawodność wydobycia z surowców 100% naturalnych soków, z zachowaniem wszystkich wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych. Ten model ma także inną niezaprzeczalną zaletę, którą jest niezwykle cicha praca urządzenia. Możemy korzystać z wyciskarki bez strachu, że zakłócimy ciszę i spokój domowników, nawet jeśli chcemy wycisnąć sok z bardzo twardych warzyw jak np. buraki czy marchewka. Nie trzeba przekonywać jak wspaniałym dobrodziejstwem dla naszego organizmy jest picie świeżo wyciskanych soków. Podnoszą one naszą energię witalną, szczególnie te wyciskane na zimno, regenerują komórki całego ciała i wpływają pozytywnie na ogólną formę i rozwój.

Udowodniono, że zjedzenie owocu czy warzywa na surowo, oddaje nam tylko 17% wszystkich cennych jego składników czy enzymów, natomiast wypicie soku świeżo wyciśniętego, to aż 67% przyswojonych przez organizm witamin i innych ważnych elementów. Bardzo ważnym zabiegiem jest utrzymanie wyciskarki w należytej higienie. Daje nam to gwarancję pierwszorzędnej jakości wyciskanego soku oraz jego czystości. Pamiętajmy, aby po zakończeniu pracy wyciskarki umyć dokładnie urządzenie z resztek pulpy owocowej czy warzywnej, a najlepiej jeszcze po umyciu osuszyć je ręcznikiem, co zapobiega powstawaniu niechcianych przebarwień. Należyte użytkowanie i regularne czyszczenie zapewni nam w 100% najwyższej jakości sok, który będzie drogocennym napojem dla naszego organizmu.

Monika Białek

Gastrolog oraz wierna użytkowniczka marki Hurom. Poznań.