8 stycznia 2016 Udostępnij

Wyciskarki HUROM – dlaczego właśnie te modele?

Wyciskarki HUROM to gwarancja wysokiej jakości urządzenia, poparta ponad 40 letnim doświadczeniem i wiedzą jego producenta. To właśnie producenci HUROM jako pierwsi na świecie wprowadzili pionowy model wyciskarki do soków i owoców, który stał się rewolucją technologiczną wśród tego typu urządzeniach. Dzięki wielu lat pracy, kosztownym badaniom i projektom, producent tej marki, stworzył szereg modeli, które są prawdziwą pomocą w codziennej pracy w kuchni. Wielu innych producentów nawet nie próbowała stworzyć i wdrożyć rozwiązań technologicznych, do jakich doszli projektanci HUROM, ze względu na wysokie koszty nakładów inwestycyjnych i trudności jakie są z tym związane.

Wyciskarki tej marki to niezawodne bezpieczeństwo użytkowania, funkcjonalności, innowacyjności, ale także nowoczesny design, który urzeka swym pięknem i efektywnością. Można śmiało powiedzieć, że HUROM jest wśród wyciskarek na takim poziomie jak APPLE w świecie telefonii komórkowej, uznana za najlepszą i na najwyższym poziomie. W modelach HUROM zastosowano wiele ciekawych rozwiązań, m.in. system silikonowych wycieraczek, który działa pomiędzy pojemnikiem na sok a sitem, gdzie zatrzymują się cząstki surowców, co zapobiega blokadzie pracy całego urządzenia. Efekty pracy wyciskarki HUROM zostały przebadane przez Laboratorium Michelsona Inc.

Oraz Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością, i z cała pewnością zostało potwierdzone, że jakość uzyskiwanych soków jest na najwyższym poziomie i przewyższa inne tradycyjne wyciskarki lub sokowirówki. Uzyskane wyniki pokazują, że dzięki unikalnej pracy wyciskarki HUROM HH uzyskujemy 42,7 % witaminy C i 60,7% witaminy A więcej, niż w innych użytkowanych modelach. Dzięki temu urządzenia tej marki otrzymały certyfikat FDA oraz USDA. Wyciskarki HUROM zostały okrzyknięte jako urządzenie wszechstronne, ponieważ pionowe wyciskarki potrafią uzyskać sok nie tylko z miękkich owoców i warzyw, ale także z tych najtwardszych, oraz z warzyw liściastych, i traw pszenicy. Urządzenie to jest łatwe do utrzymania w czystości, a długość jego gwarancji to 10 lat na silnik oraz 2 lata na poszczególne części.

Tomasz Solski

Dietetyk, z doświadczenia poleca soki jako najlepszą metodę leczenia wielu dolegliwości pacjentów. Kraków