4 stycznia 2016 Udostępnij

WYCISKARKA DO SOKU SANA EUJ-606

Firma OMEGA od niedawna funkcjonuje na polskim rynku, a już zyskała rzeszę wiernych klientów. To wszystko za sprawą tego, że jako jedyna marka w naszym kraju oferuje Polakom niezawodne urządzenia jakimi są sokowirówki oraz wyciskarki do soków. Tym razem grupa OMEGA prezentuje nowy produkt wyciskarkę do soku SANA EUJ-606. Czym jest to urządzenie kryjące się pod tą tajemniczą nazwą? To nic innego jak idealne narzędzie dla tych, którzy dbają o zdrowie i piękny wygląd - wprowadzając do codziennej diety odżywcze soki. Oczywiście, owocowe ambrozje są dostępne w sklepach, jednakże porównując smak, wartości odżywcze są niczym, w porównaniu do soków otrzymanych za pomocą wyciskarki SANA EUJ-606.

To wszystko za sprawą tego, że to sprytne urządzenie jest wyposażone w pojedynczy wałek ślimakowy oraz mocny silnik. Co to oznacza w praktyce? Tradycyjne wyciskarki podczas pracy wytwarzają ogromną ilość ciepła, które niszczy wszystkie wartości odżywcze soku. Tymczasem, wyciskarka do soku SANA EUJ-606 miażdży surowiec nie wytwarzając przy tym żadnych ubocznych produktów. W rezultacie wydobywa z owoców, warzyw oraz ziół maksymalną ilość witamin, enzymów i minerałów. Model SANA EUJ-606 dysponuje dwufazowym systemem wyciskania soku - nie powodując przy tym hałasu - co zapewnia maksymalną wydajność. Na uwagę, zasługuje także niepowtarzalny design oraz funkcjonalna, solidna obudowa. O zaletach tego produktu można byłoby opowiadać godzinami, jednakże najważniejszą z nich jest to, że wyciskarka SANA EUJ-606 to urządzenie wielofunkcyjne.

Spożywanie owoców, warzyw, orzechów w surowej, nieprzetworzonej formie byłoby zwyczajnie nudne, mając to na uwadze firma OMEGA opracowała idealne narzędzie do stworzenia wykwintnych, zdrowych, a przede wszystkim smacznych dań. Za pomocą wyciskarki SANA EUJ-606 można przygotować nie tylko śniadaniowe pasty warzywne, kremowe zupy, ale także smoothie, musy owocowe oraz przeciery - w sam raz na deser! Niezależnie na to, na jakie danie się zdecydujesz masz pewność, że będzie ono pełne wartości odżywczych. To wszystko jest możliwe właśnie dzięki mechanizmom zastosowanym w tej innowacyjnej wyciskarce. Więc jeśli chcesz odżywiać się zdrowo, ale bez wyrzeczeń, rygorystycznych diet, zainwestuj w wyciskarkę do soków SANA EUJ-606. Zmiany w wyglądzie, samopoczuciu zauważysz już po kilku dniach!

Kacper Kowalik

Tester wyciskarek do owoców nowej generacji. Warszawa.