18 stycznia 2016 Udostępnij

KUVINGS - oryginalne wyciskarki

Mówiąc o wyciskarkach soków KUVINGS warto mieć świadomość tego, że są to nietuzinkowe urządzenia. Pozwalają na wyciśniecie soku z każdego warzywa lub owocu radząc sobie nawet z wyzwaniami, które rzuca im natka pietruszki, pokrzywa oraz liście szpinaku. Uzyskane w ten sposób soki dają nam gwarancję bogactwa w te wszystkie witaminy, mikroelementy oraz enzymy naturalnie występujące w owocach i warzywach, spożywanie ich gwarantuje więc wydłużenie zdrowia i poprawę samopoczucia. Wyciskarka radzi sobie zatem nie tylko z samym wyciskaniem soku, ale również zachowaniem jest wszystkich najcenniejszych walorów.

Do ich utraty nie dochodzi nawet w procesie tłoczenia, co można uznać nie tylko za przełomowe, ale i niemożliwe do uzyskania w odniesieniu do urządzeń, które pracują na innych zasadach, w tym zwłaszcza wówczas, gdy mówimy o klasycznych sokowirówkach. Te ostatnie powoli przechodzą do historii, gdy bowiem mówimy o wyciskarkach do soków, gołym okiem widoczna jest zarówno ich przewaga techniczna, jak i efekt finalny w postaci soku. Do wyboru mamy zresztą nie jedno, ale dwa rozwiązania, może być to bowiem nie tylko wyciskarka soków KUVINGS, ale również wyciskarka KUVINGS Whole Slow Juicer B6000.

Ta ostatnia może okazać się szczególnie praktycznym rozwiązaniem, nie wymaga od nas bowiem krojenia warzyw i owoców przed ich umieszczeniem w maszynie. Kolejnym argumentem przemawiającym za zainteresowaniem się wyciskarkami do soków KUVINGS jest objęcie ich pełna i nieograniczoną gwarancją, która może trwać nawet przez 10 lat. Co ciekawe, nawet, jeśli gwarancja jest wystawiona w Polsce, honoruje się ją w całej Europie. 

Gwarancja zasługuje na uwagę również dlatego, że jej zapisy nie mówi o ograniczeniach odnoszących się do konkretnych części, a przecież mamy do czynienia z praktyką, z którą dość często zaznajamiają nas konkurencyjne firmy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nie ma nawet konieczności poszukiwania serwisu firmowego, wystarczający okazuje się bowiem telefon pod numer umieszczony na karcie gwarancyjnej.

Co więcej, to firma po zgłoszeniu problemu na własny koszt wysyła kuriera, aby ten odebrał wyciskarkę. Po 14 dniach można już liczyć na zwrot sprawnego urządzenia. Mówiąc o walorach wyciskarek na tle konkurencyjnych rozwiązań nie można nie wspomnieć również o oryginalnym, bardzo solidnym silniku. Jego moc to nawet 240W, a to daje gwarancję niespotykanej siły miażdżenia, co sprawia, że nawet najtwardsze owoce muszą oddać sok bez ich wcześniejszego rozdrabniani. Po raz kolejny mamy do czynienia z rozwiązaniem oryginalnym, w innych rozwiązaniach dzielenie warzyw i owoców na drobne części jest bowiem koniecznością.

Kacper Kowalik

Tester wyciskarek do owoców nowej generacji. Warszawa.