28 stycznia 2016 Udostępnij

Wyciskarka do soków Sana Omega 606, dla czego warto ją mieć?

Wyciskarka do soków Sana 606 to nowe urządzenie przygotowane przez firmę Omega, które łączy w sobie wiele ważnych dla wyciskarek cech. Jest to urządzenie gwarantujące jakość wyciskania, wszechstronność oraz bezpieczeństwo dla zdrowia. Na pewno znaczenie ma tutaj również duży otwór do wsadu, dzięki czemu nie trzeba kroić owoców na małe kawałki przed umieszczeniem w urządzeniu. Sprzęt doskonale radzi sobie ze wszystkimi owocami, może także pracować skutecznie na ziołach czy trawach oraz warzywach liściastych. Nowe urządzenie od poprzedniego modelu odróżnia się tym, że sami możemy dopasować ciśnienie do konkretnego produktu.

Mamy pięć różnych stopni, dzięki czemu będzie można dobrać konkretnie do przerabianych surowców. W przypadku jakichś miękkich owoców na pewno warto będzie wybrać najniższy stopień. Główne zalety wyciskarki Sana Na pewno do zalet zaliczyć trzeba wszechstronność tego urządzenia. Z jego pomocą można wyciskać soki praktycznie z każdego surowca nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Uniwersalność to ważna cecha sprzętu. Dzięki temu, że mamy dodatkowe wyposażenie będzie można oprócz wyciskania soków także mielić kawę, przyprawy czy przygotowywać masło orzechowe. Nie ma problemu z robieniem lodów, sorbetów czy musów. Sprzęt nadaje się także bardzo dobrze do formowania makaronu czy robienia tofu.

Najważniejsze będzie również to, że pracuje na bardzo małych obrotach i dzięki temu nie dochodzi do napowietrzenia i podgrzania składników, które są obrabiane. Tym samym wszystkie pozyskiwane produkty są w 100% wartościowe i nie dochodzi do utraty żadnych istotnych dla zdrowia składników. Takie rozwiązania sprawi, że pozyskiwany sok będzie naprawdę źródłem cennych witamin i minerałów, dzięki którym nasz organizm będzie mógł dostać dawkę energii. Przygotowane urządzenie jest bardzo solidnie wykonane i dzięki temu można być pewnym, że jest to taki sprzęt, który charakteryzuje się dobrą jakością i świetnie będzie sobie radził a jednocześnie będzie bezpieczny dla użytkowników.

Tomasz Solski

Dietetyk, z doświadczenia poleca soki jako najlepszą metodę leczenia wielu dolegliwości pacjentów. Kraków