1 lutego 2016 Udostępnij

Wyciskarka do soku

Świeżo wyciśnięty sok to najlepszy i najbardziej orzeźwiający napój, w którym będzie masa witamin. Szklanka takiego napoju będzie nam dostarczała bazę witamin ważnych dla zdrowia i jednocześnie energię na cały dzień. Jest to sposób na początek dnia, ale nadaje się także jako dodatek do obiadu. Wyciskarka soku to doskonała pomoc przy utrzymywaniu zdrowej diety dla siebie i całej rodziny. Jeśli każdego dnia chcemy się cieszyć takim smacznym sokiem to na pewno warto sięgnąć po wyciskarkę. Jest to urządzenie wysokiej klasy, które będzie w stanie odpowiedzieć na potrzeby różnych użytkowników. Postaramy się tutaj krótko powiedzieć o niektórych urządzeniach w takiej formie, które sprzedawane są na naszym rynku. To sprzęty o doskonałych parametrach, które będą w stanie odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów. Wykonywane są z dobrych jakościowo materiałów, a to sprawi, że zachowają odpowiedni estetyczny wygląd. Są realizowane w różnych kolorach i kształtach. 

Wyciskarki Kuvings. To najlepszy sprzęt dla tych osób, które chcą mieć duży wlot na owoce i warzywa. Sprzęt tej firmy jest tak przygotowany, że można tam nawet wrzucić całe jabłko czy marchew bez konieczności krojenia. To na pewno wygodne rozwiązanie. Urządzenie będzie dawało lepsze efekty niż sokowirówka, sok jest gęstszy i ma więcej cennych składników.

Wyciskarki Hurom. To urządzenia z jednym ślimakiem w środku, dzięki czemu da się uzyskać z niego wiele zdrowego soku z owoców i warzyw. Technologia tam zastosowana będzie polegała na wykonywaniu przez urządzenie wolnych obrotów. Dzięki temu dok jest delikatnie pozyskiwany i nie będzie tracił cennych dla zdrowia mikroelementów. Nie będzie dochodziło do niebezpiecznego natlenienia soku. Sprzęt charakteryzuje się dobrym wykonaniem i należytą wytrzymałością. Wykonywany jest z materiałów, które charakteryzują się świetną jakością i mają ekologiczny charakter. Jest to urządzenie, z którego przez wiele lat będzie można wygodnie korzystać bez obaw o pojawienie się jakichkolwiek awarii.

Monika Białek

Gastrolog oraz wierna użytkowniczka marki Hurom. Poznań.